امروز: / الخميس 18-ربيع ثاني-1442 / Thursday 2020-December-3

مناسبت روز
پیام روز :

سخنان آیت الله حاج میر حیدر جعفری پیرامون ویروس کرونا

سخنان آیت الله حاج میر حیدر جعفری پیرامون ویروس کرونا

بسمه تعالی
محضر حضرات آیات اعظام، نمایندگان امام زمان(عج) در حوزه علمیه نجف و قم دامة برکاتهم
با تقدیم سلام و تهیات مخلصانه، تبریکات صمیمانه به مناسبت اعیاد ماه رجب و شعبان به استحضار عالی می رساند بدوأ اگر جسارت است، عذرخواهی دارم. با عنایت به شرایط پیش آمده در کره زمین که حتماً حکمت اقدس الهی است و راهش غیر از توسلات به ائمه اطهار چیز دیگری به ذهن نمی‌رسد.
فلذا قهرا در این جور موارد و حوادث، از ناحیه باری تعالی قابل حل است. بر اساس مضمون آیه شریفه ادعونی استجب لکم، که نمونه اش در زمان حضرت آیت الله عظمی خوانساری بزرگ(ره)، در حوزه علمیه شهرستان طیبه، ده سال و اندی باران در سراسر ایران نیامده بود، از معظم له خواستار شدند در مصلی آن زمان با تعدادی از فضلا، دعا و مناجات را شروع کردند و باران بی سابقه ای بعد از سال ها سرزمین ایران را سیرآب کرد و برای مردم ایران امیدواری دیگر رخ داد.
در همان شب متفقین در ایران بودند و مرکزشان شهرستان طیبه قم بود. شبانه خدمت معظم له رسیدند و خواستار شدند آقا دعا کنند که آنان هم از ایران به وطنشان بازگردند. با دعای حضرت آقا صبح متوجه شدند یک نفر از آنان در مقر وجود ندارد.
لذا از آیات اعظام، امید حوزه های علمیه و علمای اعلام و ملت شریف ایران استدعا می شود در صورتی که صلاح میدانند در این خصوص اجماع داشته باشند که حجیت آن را از اساتید بزرگوار مثل آیت الله عظمی آقا سید ابوالحسن اصفهانی و علامه حلی، آیت حق استاد الاساتید نائینی(ره) و سایر صاحب نظران طول تاریخ نقل شده است در تاریخ باقی است.
دست به دعا بردارند که یقیین در این اجناه حضور حضرت بقیة الله اعظم (عج) مشهود خواهد بود.

از ایزد منان درخواست برطرف شدن این بلایای جهانی که تمامی انسان ها را در دنیا به تشویش وادار نموده است، آرامش و آسایش کلا سلب گردیده و نگرانی بسیار وحشتناک به وجود آماده است، در ایام میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت قرارگرفته ایم، ضمن تبریک و آرزوی سلامتی برای شما، یقین دارم خود آن حضرت عنایت خاص و سریع خواهند داشت
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
خادم همه شما و علما
الاحقر سید حیدر جعفری

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صاحب وب سایت میباشد .

قالب وردپرس آنلاینر
قالب وردپرسقالب وردپرس